bikerally.cz

30.07.2011 10:30

bikerally.cz

Bikerally.cz připravujeme jako netradiční MTB závod zaměřený zejména na trénované amatérské nadšence pro horská kola, kteří mají rádi jízdu ve volné přírodě po singletrekových cestách a nebojí si to rozdat nejen se soupeři, ale také sami se sebou. Za 4 dny trasou dlouhou téměř 400 km přejedete nejvyšší české a moravské hory z Ještědu na Praděd.

Letošní nultý ročník se pojede jako turistický přejezd bez měření časů jednotlivých etap a bez dalšího organizačního zajištění. Trasa je rozdělena do čtyř celodenních etap dlouhých přibližně 100 km, podle schématické mapky. Vyjíždět budeme většinou v 9 hodin ráno a s příjezdem do bivaku v kempu se počítá až do večerních hodin. Chceme dokonale zmapovat terén naplánovaných tras a pořídit foto, video a GPS materiál pro další použití.

Pokud máte zájem se přejezdu zúčastnit kontaktujte co nejrychleji info@bikerally.cz Místa jsou omezena na menší skupinu podle zamluvených míst v chatkách kempů. (Samozřejmě je tu i možnost spaní ve vlastním stanu). Za příspěvek na benzín bude auto převážet věci. Vše ostatní je pro tuto chvíli individuální.

bikerally.cz/bikerally-cz-2/